Добудова вул. Симоненка, ремонт мосту на Торгмаш і пам’ятника Жертвам Голодомору – зміни до програми УБЖКГІТ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Постійна депутатська комісія з комунальних питань погодилася додати на програму будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально-культурного призначення 96,24 млн грн. Відповідний проєкт рішення мають остаточно затвердити під час сесії ради Броварської ОТГ 29 липня.

У випадку ухвалення рішення, бюджет програми зросте з 358,569 млн грн до 454,809 млн грн. Переважно додаткові кошти заплановані на вулично-шляхову мережу та благоустрій (87,992 млн грн). На житлове господарство передбачають 2,168 млн грн. А на заклади освіти та соцпризначення – 6,08 млн грн.

Вулиці та міст

Найбільше грошей планують виділити на будівництво вул. Василя Симоненка (від вул. В’ячеслава Чорновола до вул. Короленка – 50 млн грн. Однак це – кредитні гроші. Як розповіла під час учорашнього засідання «комунальної» комісії керівниця УБЖКГІТ Світлана Решетова, за ці кошти планують збудувати дорогу повністю.

УБЖКГІТ

Світлана Решетова під час засідання “комунальної” комісії 22 липня

планують добудову вул. Симоненка

Недобудована частина вул. Василя Симоненка

Загалом для завершення будівництва УБЖКГІТ уклало договір на суму 70 млн грн, вказують чиновники. Нагадаємо, в кінці минулого року Броварська міська рада «завалила» проєкт рішення отримання кредиту розміром 80 млн грн на добудову вул. Василя Симоненка. Ці кошти перенаправили на добудову молодшої ланки школи № 10.

Читайте також: Будівництво вул. Василя Симоненка: що має бути, що є і коли завершиться?

Водночас на капітальний ремонт шляхопроводу над залізницею біля Стадіону планують направити 1 млн грн. А загальна потреба – 93 млн грн, ідеться в пояснювальній записці до проєкту рішення.

шляхопровід

Міст над залізницею біля зупинки “Стадіон”

Необхідність капремонту чиновники пояснюють результатами обстеження: наявне парапетне огородження не відповідає вимогам сучасних норм проектування, організований водовідвід із мостового полотна відсутній.

Також унаслідок ухваленого рішення можновладці сподіваються на реконструкцію перехрестя бульв. Незалежності та вул. Січових Стрільців – 200 тис. грн. Поки що йдеться про кошти лише на передпроєктні пропозиції.

Проїзди та тротуари

На нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт внутрішньоквартальних міжбудинкових проїздів і тротуарів чиновники мають намір додати 14,577 млн грн, а саме на:

  • капремонт проїзду на вул. Київській, 302, 304, для укладання договору 1,5 млн грн (очікувана вартість 3,01 млн грн);
  • капремонт проїзду на вул. Короленка, 56-А, додатково виділяють 4,691 млн грн (договір на суму 5,864 млн грн);
  • капремонт проїзду на вул. Олімпійській, 7, 7А, 9-А, дофінансовують на 4,719 млн грн (договір на суму 4,916 млн грн);
міжбудинковий проїзд

Міжбудинковий проїзд на вул. Олімпійській, 7

  • капремонт проїзду на вул. Симона Петлюри, 23-А, 23-Б, для укладання договору 2,167 млн грн (очікувана вартість 7,154 млн грн);
  • капремонт проїзду на вул. Короленка, бульв. Незалежності, 12, для укладання договору 1,5 млн грн (очікувана вартість 3,01 млн грн).

На виготовлення проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту тротуару, що на бульв. Незалежності (від вул. Короленка до перехрестя з вул. Симона Петлюри) планують виділити 2,015 млн грн. Нагадаємо, саме там у минулому довелося знищити прохід через аварії на міському колекторі.

Читайте також: Головний каналізаційний колектор Броварів тріснув та обвалився. Але ще «дихає». ВІДЕО

Пам’ятник, парки та інше

Також проєктом рішення передбачено виділити 250 тис. грн на капремонт пам’ятника жертвам Голодомору на території Святопокровського храму. А на проєктувальні роботи для реконструкції адміністративної будівлі на вул. Гагаріна, 15 – 200 тис. грн.

Пам'ятник жертвам Голодомору 1932 - 1933 років

Пам’ятник жертвам Голодомору на території храму ПЦУ

На проєктування для будівництва зон відпочинку на вул. Сергія Москаленка, 2, 4, 6 та на вул. Симона Петлюри, 21-А пропонують виділити по 150 тис. грн.

На завершення реконструкції «Світлотехніка» під час сесії планують виділити 3 млн грн. Капремонт вхідної групи школи № 3 – 1,35 млн грн. Мереж зовнішнього освітлення школи № 7 – 1,28 млн грн.

На ремонт шатрового даху на вул. Сергія Москаленка, 12 планують додати 1,668 млн грн. Капремонти під’їздів, сходових клітин, вхідних груп (на умовах спів фінансування) на вул. Київська, 300-Б (1); 300-В (5); вул. Короленка, 55 (5), 63 (1), 61 (4); вул. Марії Лагунової, 18 (2) – 500 тис. грн.

Також СКП «Броварська ритуальна служба» має додатково отримати 1,4 млн грн на утримання та охорону кладовищ, доставлення до моргу та поховання невідомих.

Читайте також

  1. Провулок Івана Сокура збудують за кошти бюджету Київської області. ФОТО
  2. У броварській школі №5 два капітальні ремонти проводить фірма, директор якої під слідством
  3. У Броварах на перехресті вул. Зазимський шлях і Полуботка побудують зливову каналізацію
Поділіться.

Залиште відповідь