Трибуна – Бровари

Провулок Івана Сокура збудують за кошти бюджету Київської області. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету Броварської ОТГ чиновники громади надали функції замовника на будівництво провулку Івана Сокура Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, нова дорога пролягатиме прямолінійно від вул. Київської до вул. В’ячеслава Чорновола. Вона дасть можливість автомобілістам «зрізати» шлях, оминаючи перехрестя на Порошинці. Рух планують організувати односторонній (від Чорновола до Київської).

карта

Як пролягатиме пров. Івана Сокура

Зазначимо, 2 лютого цього року виконком схвалив видалення 22-х дерев різних порід задля будівництва провулку Івана Сокура. Тоді на провулку, який впритул пролягає до будівництва нового житлового комплексу «Madison Gardens», ще можна було пройти між дерев.

Читайте також: Для будівництва провулку імені Івана Сокура зріжуть 22 дерева

Станом на сьогодні більшість дерев уже видалено. Також майбутню вулицю частково перекопано. Як вдалося побачити журналістам «Трибуни», там тривають роботи щодо облаштування комунікацій. Окрім того, на майбутньому виїзді з пров. Івана Сокура на вул. Київську можна побачити розмітку дерев’яними кілочками.

комунікації, труби

Робота над облаштуванням комунікацій під майбутнім пров. Івана Сокура

Пров. Івана Сокура

спиляні дерева

Найбільші дерева на початку провулку вже “зачистили”

початок пров. Сокура

початок пров. Сокура

Тут буде спряження пров. Івана Сокура з вул. Київською

початок пров. Сокура

Як розповіла під час виконкому доповідачка – очільниця УБЖКГІТ Світлана Решетова – новий провулок будуватимуть за кошти обласного бюджету. Відповідно, влада Київської області і визначає пріоритетність фінансування доріг, які фінансує, зокрема і в межах Броварів.

Зазначимо, під кінець минулого року депутати Броварської міської ради не підтримали добудову вул. Василя Симоненка (від вул. В’ячеслава Чорновола до вул. Короленка). Обранці від опозиції наполягли, щоби кошти витратили на добудову початкової ланки 10-ої школи.

Читайте також: Депутати не підтримали кредитування добудови початкової школи № 10 та вул. Симоненка

Провулок створили 4 роки тому

Нагадаємо, в листопаді 2017 року депутати підтримали рішення про створення в Броварах нового провулку та найменування його на честь Івана Сокура. В основу назви для нової дороги лягло рішення комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків.

Іван Сокур – головний лікар Броварської центральної районної лікарні в період 1982-2008 років, який має звання Заслуженого лікаря України, Почесного громадянина міста Бровари (2001 р.), удостоєний орденів «Знак пошани», «За заслуги» ІІ та ІІІ ступенів, княгині Ольги ІІ ступеню. Помер у 2009 році.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. У Броварах з’явиться новий провулок та затвердять «старі» назви вулиць
  2. Встановлення пам’ятного знаку почесному броварчанину Іванові Сокуру перенесли на невизначений термін
  3. Недобудованій початковій школі № 10 схвалено статут та штатний розпис
Поділіться.

Залиште відповідь