Фонд гарантування вкладів продасть у Броварах майже 10 га земель банку «Аркада». ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб має намір виставити на продаж три ділянки в Броварах загальною площею 9,89 га. Землі належать неплатоспроможному банку «Аркада». Виручені кошти підуть на розрахунки з кредиторами неплатоспроможних банків. Про це повідомляє ФГВФО.

Як зазначає Фонд гарантування вкладів, у березні 2021 року в установі почнуть серію електронних аукціонів з продажу активів неплатоспроможного АТ АКБ «Аркада». Упродовж кількох місяців на торги будуть виставлені 34 земельні ділянки під Києвом – у містах Буча та Бровари, а також у селищі Михайлівка-Рубежівка, яке входить до складу Києво-Святошинського району.

У Броварах планують продати три земельні ділянки загальною площею 9,89 га. Їхнє цільове призначення – землі житлової забудови та розміщення об’єктів інфраструктури.

Виставлені на продаж ділянки є привабливим об’єктом інвестування, особливо для компаній, які працюють у сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості, а також в аграрному секторі, запевняють у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб.

Дати торгів і детальну інформацію про активи ФНВФО планує додатково розмістити на своєму сайті пізніше. Детальний опис активів можна буде також отримати безпосередньо в банку «Аркада» та у віртуальній кімнаті даних на сайті фонду. Для ознайомлення з цією інформацією потенційним покупцям необхідно підписати договір щодо нерозголошення конфіденційної інформації.

Аукціони з продажу земельних ділянок банку «Аркада» відбуватимуться на електронному майданчику «Prozorro.Продажі», за відкритою і прозорою процедурою, вказують у ФГВФО.

Читайте також

  1. «Сільпо» в Старому центрі збудують за пів року: що відомо про об’єкт
  2. У Броварах у будинку Квятковського може з’явитися музей
  3. Привласнив понад 2 млн грн за ділянку сільгосппідприємства в Красилівці

 

Поділіться.

Залиште відповідь