Гуманітарна допомога: у Великодимерській громаді саджатимуть картоплю з Австрії

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Черкаська область надіслала Київщині насіннєву картоплю для садіння. Її отримали на Черкащині у вигляді гуманітарної допомоги з Австрії, проте вирішили поділитися з Київською областю, де проводилися активні бойові дії та була окупація. Інформацію про це оприлюднено у Фейсбуці в місцевій групі “Великодимерська територіальна громада”.
Черкаська область у вигляді гуманітарної допомоги отримала насіннєву картоплю з Австрії. Але військова адміністрація вирішила по-іншому. Оскільки область не була в епіцентрі активних бойових дій, тож черкащАни вирішили передати цей дарунок Київській області.
В Київській обласній військовій адміністрації (КОВА) гуманітарну допомогу розподілили між трьома районами, які найбільше постраждали від воєнних дій. Усі фури з картоплею направили у Вишгородський, Бучанський та Броварський райони.
У Великодимерську територіальну громаду вантажний автомобіль прибув 28 квітня. Він привіз 22 тонни картоплі різних сортів. Частину  її відправили в Калитянську громаду. Решту розподілили по 1 тонні до старостатів, а ту, що залишилась, безкоштовно віддадуть мешканцям селища. 
Всі 22 тонни картоплі на території свого господарства прийняв директор ТОВ «Сад» Микола Теплюк.
Взяти собі нової картоплі можна сьогодні, 29 квітня, в ТОВ “Сад”, із 12 години.
Фото – зі сторінки Великодимерська територіальна громада 
Читайте також
Поділіться.

Залиште відповідь