На Інтернаті планують збудувати 13-поверховий офісний центр «Кайрос»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В інтернеті з’явилося оголошення про оренду площ у майбутньому офісному центрі «Кайрос» на Інтернаті. Споруда матиме 13 поверхів. Будівництво планують почати в 2-му кварталі цього року, а завершити – в кінці 2022-го. Щоправда, в Броварській міській раді про такі наміри забудовника не знають і вказують на порушення рекламного законодавства з його боку.

Як зазначено в оголошенні на OLX, офісний центр «Кайрос» класу А, з торговими, медичними та соціально-культурними приміщеннями матиме загальну площу в 19 тис. кв. м. Площа одного поверху становитиме 1380 – 1500 кв. м. Інформацію про забудовника не розголошують.

Кайрос

Так має виглядати будівля. Фото з оголошення на OLX

У приміщенні, як ідеться в оголошенні, планують влаштувати 3 пасажирських і 2 вантажних ліфи, приточно-витяжну вентиляцію, кондиціонування й автономне опалення на кожному поверсі.

Кайрос

Вид із боку районного будинку культури. Фото з оголошення на OLX

Територія буде закритою, зі своїм паркуванням для автомобілів, із цілодобовою охороною, відеонаглядом. Офісний центр матиме власний датацентр, доступ до приміщень буде цілодобовим.

Читайте також: «Сільпо» в Старому центрі збудують за пів року: що відомо про об’єкт

За вказаним в оголошенні телефоном, потенційним клієнтам, якими представилися наші журналісти, пан Олександр розповів, що здаватимуть приміщення по 400 грн за кв. м у місяць.

Кайрос

Так виглядає територія зараз. Фото – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Кайрос

Фото – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Уже зараз, зі слів Олександра, можна домовитися про довгострокову оренду – але необхідно «забронювати» одразу пів поверху. Щоправда іншому потенційному клієнту зазначили, що в оренду здаватимуть пізніше, а зараз цим оголошенням лише «промацують ґрунт».

Будівлю планують спорудити на вул. Київській. Пан Олександр, попри прохання, не назвав точної адреси та кадастрового номера ділянки, де планують будувати офісний центр.

Водночас він підтвердив, що документи на будівництво ще не подавали до Броварської міської ради, мовляв планують це зробити пізніше. Будівництво ще не починали.

Влада розводить руками

У відповідь на запит «Трибуни» в Броварській міській раді зазначили, що на цей час відсутні відомості про отримання документів, які надають право на виконання підготовчих та/або будівельних робіт на спорудження офісного центру на вул. Київській, між адресами від 219 до 235. Містобудівні умови на будівництво на вказаній території також не видавали.

Відповідь на запит

Із відповіді Броварської міської ради від 4 лютого на запит журналіста

Аналізуючи розміщення майбутнього офісного центру з оприлюднених рекламодавцем зображень, можна припустити, що «Кайсар» планують збудувати на вул. Київській 219 або 221. Наразі чиновники, не маючи документів про спорудження, так само лише висувають припущення.

Представник управління інспекції та контролю Броварської міської ради Богдан Мельниченко розповів, переглянувши наявні дані, зокрема з публічної кадастрової карти України, що найймовірніше будуватимуть на вул. Київській, 221.

Читайте також: Для будівництва провулку імені Івана Сокура зріжуть 22 дерева

Мовляв, до цієї території належить дві ділянки. Одна з них, 3210600000:00:015:5501, має призначення «по виробництву будiвельних матерiалiв забудова». Інша, 3210600000:01:015:0063, –  «для розміщення та експлуатації будівель та споруд об’єктів поштового зв’язку».

Водночас Богдан Мельниченко припустив, що навіть використавши для будівництва обидві ділянки, є великі сумніви, що на такій маленькій території вдасться збудувати великий офісний центр, виконавши всі вимоги нормативних документів: вільна проща землі, необхідні відступи тощо.

Інтернат, Кайрос

Район імовірного будівництва. Карта – Google Map

Варто зазначити, що в кінці минулого року спеціалісти земельного відділу Броварської міської ради відмовили «Укрпошті» в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою для постійного користування ділянкою приблизно в 0,8459 га на вул. Київській, 219.

Читайте також: 300 тис. грн на боротьбу з підтопленням на Інтернаті та інші рекомендації земельної комісії

Зі слів керівниці земельного відділу Лесі Гудименко, на той час «Укрпошта» вже продала свою ділянку, але Броварську міську раду про це навіть не повідомила.

Дані щодо ділянки на вул. Київській, 219 не відображені на публічній кадастровій карті України. Броварські чиновники також не уточнюють достеменно її розміщення. Ймовірно йдеться про довгу витягнену споруду поруч із ділянками на вул. Київській, 221, ближче до вул. Шевченка.

Кайрос

Дані з публічної кадастрової карти України

Варто зауважити, що як за чинним генпланом, так і за неухваленим проєктом генплану Броварів від 2015 року, передбачено будівництво дороги від вул. Михайла Грушевського до вул. Шевченка з улаштуванням перехрестя на вул. Київській біля зупинки «Інтернат».

Інтернат

Із чинного генплану Броварів від 1999 року

Інтернат

Із проєкту генплану Броварів від 2015 року

Ні в управлінні інспекції, ні в управлінні архітектури та містобудування достеменно не відповіли, чи накладатиметься дорога на адреси на вул. Київській, 219 чи 221.

У проєкті генплану від 2015 року територія, до якої належать обидві адреси, позначена номером 82 – тобто, відповідно до умовних позначок, як відведена для будівництва й облаштування пожежного депо. Водночас одна з наведених вище ділянок на цей час категоризована на публічній кадастровій карті України як «землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення».

3210600000:01:015:0063

Дані з публічної кадастрової карти України

Згідно з проєктом генплану від 2015 року, зазначені території відносяться до «складів, баз, логістичних центрів» (території з позначками 126 і 163 на карті нижче).

Інтернат

План наявного використання територій, з проєкту генплану Броварів від 2015 року

Як розповів Богдан Мельниченко, у будь-якому разі оголошення про оренду на OLX є порушенням рекламного законодавства України, яке тягне за собою юридичну відповідальність.

Головне фото з оголошення на OLX

Читайте також

  1. У Броварах у будинку Квятковського може з’явитися музей
  2. Громадські слухання. Як зонінг Броварів вплине на екологію міста?
  3. Що та де ремонтуватимуть у 2021-му році в Броварській ОТГ
Поділіться.

Залиште відповідь