Однієї дози вакцин Pfizer і Moderna недостатньо для захисту від COVID-19 – учені з США

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Американські вчені проти одноразового щеплення від коронавірусу вакцинами Pfizer /BioNTech і Moderna, адже вони призначені для двох доз препарату, повідомдяє OBOZREVATEL із посиланням на видання The Wall Street Journal.

Як відзначили американські фахівці, станом на сьогодні немає достатньо доказів того, що одноразове щеплення забезпечить довгостроковий захист від подальшого інфікування коронавірусом.

«Дуже важливо, щоб ці вакцини використовувалися згідно з дозволом Управління з продовольства і медикаментів США (FDA), щоб запобігти захворюванню COVID-19, пов’язані з ним госпіталізацію і смерть» , – заявив директор Центру оцінки та досліджень біологічних препаратів FDA Пітер Маркс.

В установі наприкінці 2020 року схвалили введення двох доз препаратами компаній Moderna та Pfizer/BioNTech. Разом з тим, було схвалено використання режиму одноразової дози вакцини від Johnson & Johnson.

Україна має отримати вакцину Pfizer проти коронавірусної інфекції на початку березня.

Нагадаємо, завідуюча дорослим інфекційним відділенням броварської ББКЛ Тетяна Шульженко стала першим медиком на Київщині, хто прищепився від COVID-19. Загалом у перший день вакцинації в Україні – 24 лютого – в броварській лікарні прищепилося 16 медиків. Щеплення відбувалося вакциною індійської версії  AstraZeneca CoviShield. Повторна вакцинація має відбутися згодом.

Читайте також

  1. У броварській лікарні прищепили від COVID-19 перших медиків на Київщині. Відео
  2. COVID-19: коли, якими вакцинами та як прищепитися пересічному українцю
  3. Як записатись на вакцинацію проти COVID-19? Алгоритм дій. ВІДЕО
  4.  Бровари знову «помаранчеві». В Україні – третя хвиля COVID-19, можливий локдаун – Шмигаль
  5. В Україні різко зросла смертність від COVID-19 – НАН. А як у Броварах?
Поділіться.

Залиште відповідь