Першачків Київщини закликають у вересні посадити дерево

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Київська ОДА ініціює у школах Київщини акцію «Зростаймо разом». Її мета полягає в тому, щоб кожен першокласник регіону висадив дерево, яке ростиме та розвиватиметься разом із ним. Про це йдеться на сторінці КОДА.

Акція «Зростаймо разом» проводитиметься в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна».

«Дуже важливо прививати дітям навички розумно й раціонально використовувати природні ресурси. Причому робити це потрібно в ігровій формі, щоб школярі якнайкраще усвідомили колосальне значення навколишнього середовища на їх здоров’я. Саме тому вирішили запропонувати всім нашим першокласникам долучитись до екологічної акції та висадити дерева біля своїх шкіл. По-перше, це стане символічною подією в їх житті. По-друге, кожний із них зробить неоціненний вклад в озеленення Київщини», – акцентував голова КОДА Василь Володін.

Як зазначається в повідомленні, акція «Зростаємо разом» триватиме впродовж вересня. Крім першачків до неї запрошують долучитись також випускників закладів освіти, усіх школярів та педагогів.

На території Київщини функціонує 703 школи. За попередньою інформацією місцевих органів управління освітою, у новому навчальному році в регіоні в перший клас піде понад 23 870 дітей.

Як повідомили «Трибуні-Броварів» в управлінні освіти і науки броварської громади, у школи цьогоріч піде близько 1 870 учнів першого класу. Проте списки ще формуються.

ФОТО – iBilingua

Читайте також:

  1. Харчування дітей у початковій школі буде платним

  2. У школах Броварської ОТГ запровадять електронні журнали та щоденники. ПРЕЗЕНТАЦІЯ

  3. У броварських навчальних закладах планують запровадити «картку школяра». Думка директорів

  4. Поточні ремонти в школах: кому скільки дістанеться з перерозподілу коштів

Поділіться.

Залиште відповідь