Приміські перевізники Київщини знижуватимуть вартість проїзду. А броварські?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Перевізники області почали знижувати тарифи на проїзд у приміському пасажирському транспорті після діалогу з владою. Про це йдеться на сайті КОДА. Чи планують це робити броварські перевізники?

«Наразі вже знижено тарифи на 9-ти маршрутах. Це розумний компроміс, що враховує економічні реалії, в яких працюють перевізники, та можливості населення оплачувати їхні послуги. Вважаю, що решта надавачів послуги також мають із розумінням поставитися до платоспроможності людей та переглянути тарифи», – повідомляє очільник КОДА Василь Володін.

За даними управління пасажирських перевезень Київської облдержадміністрації, скорочення вартості проїзду відбулося на наступних напрямках:

 • Вишневе – Київ;
 • Боярка – Київ;
 • Васильків – Київ;
 • Криве Озеро – Київ;
 • Ірпінь – Київ;
 • Чабани – Київ;
 • Петрівське – Київ;
 • Крюківщина – Київ АС Київ;
 • Крюківщина – Київ АС Південна.

Як видно з переліку, зниження тарифів «зачепило» перевізників, що працюють на правому березі Дніпра.

За даними КОДА, 6 серпня очільник держадміністрації провів зустріч із перевізниками, на якій досягнуто  домовленості про зниження тарифів, піднятих у 2021 році. Зокрема, домовилися, що підвищення не може перевищувати 15-18%.

У Броварах

Як повідомили «Трибуні-Броварів» представники броварських приміських перевізників, керівництво КОДА на зустріч їх не запрошувало.

«Наразі в Броварах найнижчі тарифи в області з перевезення пасажирів», – зазначив директор «Автопас-К» (маршрут №402) Володимир Білокінь.

«Якщо в Броварах знизити вартість перевезення пасажирів, то всі автопарки зупиняться. Навіть за 20 грн до Києва броварські перевізники працюють у «нуль»», – повідомило «Трибуні-Броварів» керівництво «Інватрансу» (частина маршрутів №332 та №403-А).

Нагадаємо, тиждень тому броварські перевізники підняли вартість проїзду до столиці з 18-ти до 20-ти грн. Маршрутки №327 із Торгмашу до Києва перевозять пасажирів за 21 грн.

Причиною підвищення ціни перевізники називають значне здорожчання палива. Директор АТП-13209 Владислав Томін зауважив, що на ринку зникли постачальники з Білорусі. Також підприємці вказують, що дорогими нині є роботи та матеріали для утримання транспорту.

ФОТО – Андрій Захарченко

Читайте також:

 1. На маршрутках Київ – Бровари почали підіймати вартість проїзду

 2. Водій броварської маршрутки врятував пасажира з епілепсією. ВІДЕО

 3. Броварська маршрутка №327 під Києвом потрапила в ДТП. Є постраждалі. ФОТО, ВІДЕО

 4. Із 13-го лютого дорожчає вартість проїзду маршрутками Бровари-Київ

Поділіться.

Залиште відповідь