Територію колишнього Бровариводоканалу «відроджують»: для переїзду теплиць?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварські теплиці переїздять на Металургів, 52. Про це стало відомо журналістам «Трибуни» з власних джерел. Факт, що закинуту територію колишнього Бровариводоканалу приводять до ладу і туди має переїхати тепличне господарство, підтверджують і працівники підприємства та сусідніх фірм. Проте директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Сторчовий інформацію про переїзд теплиць не підтверджує. Але і не спростовує. Під що ж «відроджуватимуть» закинуту територію колишнього Бровариводоканалу?

Територію колишнього Бровариводоканалу, що на вул. Металургів, 52 (відразу за Терміналом), приводять до ладу. Про те, що туди має переїхати тепличне господарство, повідомляють як самі працівники, які щонайменше рік «сидять на чемоданах», так і підприємства КП «Броваритепловодоенергія», очисні споруди яких розташовані поряд. 

Якщо заглянути за паркан, то біля двоповерхової будівлі та двох великих технічних приміщень видно спиляні та порізані на колоди дерева.

За інформацією директора КП «Бровари-Благоустрій» Андрія Сторчового, територію колишнього Бровариводоканалу збираються передати на баланс їхнього комунального підприємства – наразі готуються необхідні документи. «Я беру цю територію, бо там хороші бокси, де я планую облаштувати ремонтні майстерні для нашої техніки. По інших питаннях я поки що не готовий коментувати», – повідомив директор КП.

Своєю чергою працівники тепличного господарства говорять, що їх переселяють саме на Металургів, 52, де обіцяні теплиці в рамках інвестиційного зобов’язання має побудувати забудовник Вадим Каган. І ця територія значно краща і зручніша, ніж раніше визначена ділянка за старим кладовищем.

Нагадаємо, проблему довгобуду на вул. Симона Петлюри, 21-Б взялося вирішити БК «Атлант». Як бонус фірма отримала можливість забудувати землю під теплицями на вул. Симона Петлюри, 28. Але співзасновники «Атланту» відмовилися вкладати кошти в недобуд. Завершити довгобуд узявся один із співзасновників «Атланту» – Вадим Каган та його компанія «Каган і Ко».

  1. Оголошено інвестиційний конкурс на комплексну забудову території колишніх комунальних теплиць
  2. Довгобуд на С. Петлюри, 21-Б добудує  фірма «Атлант»: відбувся конкурс на відбір забудовника   

Згідно із затвердженим виконкомом 23 липня 2019 р. Порядком проведення інвестиційного конкурсу з відбору інвестора для проведення робіт із комплексної забудови ділянки площею 2,3648 га (територія теплиць) на вул. Симона Петлюри, 28, головними критеріями відбору забудовника були:

1). Добудова та передача інвесторам будинку на вул. С. Петлюри, 21-Б;

2). будівництво теплиці для міста.

Лише потім забудовник мав розпочати будівництво житлового кварталу. Але розпочав раніше.

теплиці, Каган

теплиці, Каган

Будівництво  однієї з двох запланованих багатоповерхівок триває

Наразі на території  теплиць активно проводяться роботи з будівництва житлового кварталу. Із колишніх теплиць залишилося кілька секції, де працівники тепличного господарства продовжують вирощувати квіти, кущі та дерева.

За теплицями – перша багатоповерхівка Кагана з низки будівель житлового кварталу, що має з’явитися на місці теплиць

До переїзду на нове місце працівники тепличного господарства готуються вже зараз: продумують, де повесні висадити вирощені квіти, кущі та дерева.

П’ять місяців тому Вадим Каган журналістів «Трибуни» запевнив, що виконає всі свої інвестиційні зобов’язання: після введення в експлуатацію довгобуду на вул. С.Петлюри, 21-Б, побудує теплиці. Ділянку для будівництва теплиць місто визначило на вул. Онікієнка, поряд із старим кладовищем біля листівника. Проте, як зазначив Вадим Каган, побудує сучасні теплиці не раніше, ніж через рік-два – коли на території старих теплиць зведе перші два будинки і продасть у них квартири. Власне, за ці кошти і споруджуватиме теплиці.

«Теплиці я побудую. І дуже хороші. Але не сьогодні», – Вадим Каган

«Зараз я роблю проєкт і переноситиму теплиці не раніше, ніж наступного року. А то і через два роки»,  – тоді повідомив Вадим Каган.

Будуватимуться нові теплиці на території колишнього Бровариводоканалу, що на вул. Металургів, 52 чи все ж на Онікієнка – біля старого кладовища, достеменно невідомо.

Читайте також

  1. Теплиці КП «Бровари-Флора» хочуть передати «інвестору-забудовнику»
  2. Недобуд по вул. С. Петлюри, 21-Б: депутатські рішення, які дозволять завершити будівництво

  3. Довгобуд по вул. С. Петлюри, 21-Б: затверджено порядок проведення конкурсу з відбору інвестора 
  4. Довгобуд на Симона Петлюри, 21-Б: майданчик для прогулювання уроків, травм та насильства?

  5. Про дерева в Броварах: де, які, скільки та переїзд зеленого господарства

  6. На території теплиць зріжуть 41 дерево та 15 кущів під будівництво житлового кварталу. Відео
  7. ТОВ «Каган і Ко» розпочало забудову теплиць. Нехтуючи інвестиційні ?зобов’язання
Поділіться.

Залиште відповідь