У Броварах комунальники латають дороги сумішшю, виготовленою за оригінальною технологією

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні на вул. Ярослава Мудрого, Степана Бандери та Олега Онікієнка комунальники латали дорогу загального користування. Асфальтували вибоїти сумішшю, виготовленою за оригінальною технологією. Інформацію про це розміщено на сторінці КП «Бровари-Благоустрій» у Фейсбуці. 

Латання дороги взимку працівники КП «Бровари-Благоустрій» називають «аварійною ліквідацією ямковості холодним асфальтобетоном».

У цьому є необхідність, адже, як зазначають комунальники, саме взимку дорожнє покриття найбільше страждає від впливу погоди. Особливо нестійкої. А вона нині така: різкі температурні перепади повітря, дощі з переходом у мокрий сніг і навпаки. Це і є головними причинами руйнування дорожнього полотна, вказують у КП «Бровари-Благоустрій».

Проте, як зазначають у підприємстві, навіть за несприятливої погоди аварійна ліквідація ямковості холодним асфальтобетоном – це вихід, адже спеціальна суміш виготовлена за оригінальною технологією з додаванням бітуму і спецдобавок. Саме тому вона еластична і дозволяє витримувати зимові погодні перепади.

(Натисніть на фото для збільшення)

Сьогодні працівники підприємства робили ямковий ремонт неподалік дитячої поліклініки на вул. Ярослава Мудрого,  також на вул. Степана Бандери та Олега Онікієнка.

«Такий ремонт, звісно, не є капітальним, але до настання сталої погоди і температури повітря допомагає водіям транспортних засобів  уникати  аварійних ситуацій на дорогах», – зазначають комунальники.

Де та за скільки ремонтували в Броварах дороги і проїзди в 2021 році, читайте ТУТ.

Фото – зі сторінки КП «Бровари-Благоустрій» у Фейсбуці

Читайте також

  1. Лише на папері? Як у Тарасівці підрядник дорогу ремонтував
  2. Комп’ютери для лікарні, добудова стадіону та чому фури і далі прямуватимуть через місто, – бюджетна комісія
  3. Укравтодор відмовиться від поточного середнього ремонту дороги
  4. Під час будівництва дороги в Требухові вкрадено бюджетні кошти? Розслідує прокуратура
  5. Для нової дороги в Броварах зріжуть 75 дерев. ФОТО і КАРТА
Поділіться.

Залиште відповідь