У Пухівці за майже 2 млн грн чиститимуть фільтри на І-му підйомі водозабору

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Комунальники КП «Броваритепловодоенергія» розпочинають роботи з очистки фільтрів на першому підйомі водозабору в с. Пухівка. Про це повідомив директор підприємства Григорій Голубовський під час онлайн оперативної наради 22 листопада.

Григорій Голубовський інформував про завершення закупівлі робіт та початок ремонту водозабірної станції І-го підйому в с. Пухівка.

Як указано в технічному завданні до договору, водолази мають очистити:

  • приймальні камери від пісчано-мулових наносів;
  • запірну арматуру від обростання та іржі;
  • трубопроводи від рибозахисних касет до приймальних камер від наносів піску;
  • решітки рибозахисних касет від обростання та іржі;
  • стінки приймальних камер від обростання мушлями;

Також мають зрізати старі і заново зварити рибозахисні решітки.

Вартість робіт визначено в сумі 1 млн 945 тис. 080 грн. Їх виконуватиме ТОВ «Стіло» – єдиний учасник, який взяв участь у тендерній закупівлі. Оплата відбуватиметься з авансом 10%, інша частина суми – після виконання робіт. Проте договір ще не підписано. За словами заступниці директора підприємства Владлени Боровської, гроші для проведення робіт були закладені в тарифи.

Зазначимо, що два місяці тому – на початку вересня, КП «Броваритепловодоенергія» підписало з ТОВ «Стіло» договір на проведення послуги з водолазних робіт із обстеження насосної станції першого підйому в с. Пухівка. Договір підписано на 32 тис. 178 грн (із ПДВ). Власне, після обстеження і визначено перелік робіт для проведення ремонту водозабірної станції І-го підйому.

Нагадаємо, що довгий шлях води до броварських осель розпочинається з річки Десна в районі Пухівки. Саме там розташована насосна станція першого підйому води КП «Броваритепловодоенергія», якій вже близько пів століття. За словами Владлени Боровської, востаннє чистилися там фільтри щонайменше 10 років тому. При цьому, очищення має відбуватися через кожні 3-4 роки. У 2015 році на пухівському водозаборі замінювалася лише частина водогону – 42 метри.

Читайте також

  1. До 50 млн грн: КП «Броваритепловодоенергія» візьме кредит у російського «Альфа-Банку»
  2. КП «Броваритепловодоенергія» сплачує штрафи і продовжує забруднювати річки
  3. КП «Броваритепловодоенергія» візьме в лізинг 11 одиниць техніки
  4. Забруднювали землю: екологи оштрафували КП «Броваритепловодоенергія». ФОТО, ВІДЕО
  5. Питна вода та каналізація Броварів: на межі екологічної катастрофи? 
Поділіться.

Залиште відповідь