Захворюваність на COVID-19 на Броварщині зростає – медики

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Тенденція до зростання захворюваності в Броварах і Броварському районі зберігається. Як і два тижні тому, порівняно більше стало хворіти дітей і молоді. Про це «Трибуні» розповіли керівники місцевих медичних закладів.

Зі слів очільника первинної медицини Броварської ОТГ Ігоря Кравцова, за минулий тиждень у місті зафіксовано 560 підтверджених хворих, а від п’ятниці до понеділка ще додалося 134. Загальна захворюваність на COVID-19 продовжує зростати.

Читайте також: МОН рекомендує школам перейти на «дистанційку». Чи загрожує це Броварам?

Директор Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк підтвердив тенденцію до збільшення числа хворих. Щоправда, як зазначив керівник медзакладу, кожні вихідні число позитивних ПЛР-тестів зменшується у порівнянні з будніми через менший забір мазків.

Протягом минулого тижня в інфекційному відділенні лікувалося 58 хворих при наявних 40 місцях: тільки-но когось виписують – на його місце кладуть нового пацієнта.

інфекційне відділення

“Ковідний” блок дорослого інфекційного відділення в Броварах

Зі слів Валентина Багнюка, дуже багато хворих на COVID-19 приходять до лікарні амбулаторно. Лише цими вихідними медзаклад відвідали близько 50 – 60 осіб. Лікарі в таких випадках більше змушені працювати як психотерапевти, адже підстав для шпиталізації зазвичай нема, каже директор ББКЛ.

Очільник лікарні зазначає, що нині стали більше виявляти хворих дітей. Чи є це результатом нового штаму – досі невідомо. Мовляв, визначити це можуть хіба на державному рівні або взагалі в лабораторіях за кордоном. Про випадки нового штаму на Київщині підтверджень не надходило.

Читайте також: Молоді хворіє більше: COVID-19 б’є рекорди на Броварщині

Статистика

У звіті броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень за 12 березня вказано, що за час пандемії в Броварах підтверджено 4106 випадків COVID-19 (на початку березня було 3922 випадки). А в Броварському районі – 3270 недужих. Дітей серед них – 226 у місті та 155 у районі.

Ковідзона

Дитяче інфекційне відділення в Броварах

Серед медичних працівників установ на Броварщині – 306 хворих. Хоча загалом серед жителів Броварів, району, а також міста Славутич, які є медпрацівниками, – 676 випадків.

За весь час із COVID-19 шпиталізували 469 жителів Броварів і 328 – Броварського району. Летальних випадів у місті – 77. А в районі – 55 (9 – у Великій Димерці, 6 – у Гоголеві, 5 – у Калиті, 4 –  в Требухові, 3 – в Княжичах, по два – в Калинівці, Бобрику, Семиполках, Зазим’ї, Красилівці, Скибині, Богданівці, Рожнах, Погребах і Заворичах, по одному – в Шевченковому, Тарасівці, Світильні, Мокреці, Пухівці та Заліссі).

Читайте також

  1. Наслідки вакцинації CoviShield’ом у Броварах: свідчення медпацієнтів
  2. Україна четверта в Європі за кількістю нових випадків COVID-19
  3. У Броварах значно зросло число хворих на COVID-19 – керівники медустанов міста
Поділіться.

Залиште відповідь