Будівництво магазину «Охота» в Броварах: суд переходить до розгляду справи по суті

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Очільниця фракції «Голосу» в раді Броварської громади Ірина Веремчук подала до суду цивільний позов про заборону будівництва нового магазину навпроти ТРЦ «Термінал». Власник Ігор Дрєнов має намір спорудити біля своєї «Рибалки» також «Охоту». Сьогодні суд завершив підготовче засідання. Наступного разу Феміда перейде до розгляду справи по суті. Зокрема, мають допитати свідків – місцевих жителів, біля квартир яких мають намір збудувати магазин.

Нагадаємо, історія з можливим будівництвом біля магазину «Рибалка» виникла ще весною цього року. На початку літа навколо ділянки з’явився паркан. Однак, після розголосу, протесту місцевих жителів, виклику правоохоронців огорожа швидко зникла.

Незаконне будівництво? Біля магазину «Рибалка» заплановано ще один магазин. ФОТО

Утім, від намірів будувати новий магазин Ігор Дрєнов не відмовився. Ірина Веремчук подала позов проти підприємця з проханням до Феміди заборонити відповідачу будівництво будь-якого комерційного об’єкта на зазначеній ділянці – на вул. Симона Петлюри, 25.

Паркан, Охота

Паркан навколо майбутнього будівництва, червень 2021 року

Минулого засідання, яке відбулося 4 листопада, обраниця вказала на нібито порушення будівельних норм і законодавства з боку забудовника. Сторона захисту це заперечила і заявила, що має право на будівництво.

Депутатка Веремчук судиться проти будівництва магазину в Броварах. Суть питання

Сьогоднішнє засідання

На засідання 2 грудня з’явилася позивачка Ірина Веремчук та представник відповідача – адвокат Владислав Амельченко. До справи на цей час долучені також треті особи – Броварська міська рада, КП «Броваритепловодоенергія» та Броварське районне управління ДСНС.

Владислав Амельченко

Владислав Амельченко

Ірина Веремчук

Ірина Веремчук

Представники Броварської міської ради, як і на попередні засідання, не з’явилися. Водночас уперше прибув представник управління ДСНС – Станіслав Кравець. Однак, він не зміг підтвердити документально, що представляє своє відомство. Тож суд дозволив йому брати участь у засіданні лише як звичайному слухачу. Єдиним присутнім із-поміж третіх сторін виявився представник КП «Броваритепловодоенергія» Денис Семиріч.

Станіслав Кравець

Станіслав Кравець

Денис Семиріч

Денис Семиріч

На запитання судді Валерія Василишина сторони не заперечили розгляд справи без представників Броварської міської ради та Броварського районного управління ДСНС.

Ірина Веремчук подала клопотання про допит трьох свідків – місцевих мешканців будинків, поруч із якими заплановано збудувати новий магазин. Депутатка вказала, що свідки вже прибули до суду. Однак Валерій Василишин зазначив, що під час підготовчого засідання свідків не заслуховують.

суд

Натомість адвокат відповідача Владислав Амельченко попросив долучити до справи відповідь на запит від броварського управління інспекції та контролю. У документі йдеться, що на підставі заяви від 5 серпня чиновники скасували реєстрацію повідомлення про початок виконання будівельних робіт, яке було надане ще в жовтні 2019 року. Реєстрацію скасували 13 вересня 2021 року.

Інших клопотань сторони не подавали.

Наступне засідання – в лютому

За результатами сьогоднішнього засідання, суддя призначив наступне на 7 лютого 2022 року о 14:20 у залі № 217. Зі слів представника Феміди, на розгляд справи планують відвести половину дня. Суд перейде до розгляду питання по суті – за загальним провадженням. Мовляв, на цей час позиції сторін з’ясовані, перешкод для переходу нема, тож підготовче засідання – закрите.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Скандальне будівництво на Грушевського, 3 ожило. «Незаконно», – кажуть чиновники. ФОТО
  2. Бровари зробили черговий крок до будівництва житлової багатоповерхівки замість садочка
  3. Будівництво провулка імені Івана Сокура відновили
  4. Для будівництва вул. Симоненка зріжуть 42 дерева
  5. Поліція розслідує розкрадання в особливо великих розмірах на будівництві 10-ої школи
Поділіться.

Залиште відповідь