Будівництво провулка імені Івана Сокура відновили

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Бровари,Будівництво провулка імені Івана Сокура, що має сполучити вулиці Чорновола і Київську, відновили 23 листопада. Роботи підрядною організацією були призупиненні влітку через прокладання комунікацій до житлового комплексу Madison Gardens. Наразі на визначеній ділянці працює техніка – проводяться земляні роботи.

Нова дорога, довжина якої 400 метрів, пролягатиме прямолінійно від вул. Київської до вул. В’ячеслава Чорновола. Вона дозволить автомобілістам «зрізати» шлях, оминаючи перехрестя на Порошинці. Рух планують організувати односторонній (від Чорновола до Київської).

На липневому засіданні виконавчого комітету Броварської ОТГ члени виконавчого органу надали функції замовника на будівництво провулка Івана Сокура Департаменту регіонального розвитку КОДА.

Провулок Івана Сокура збудують за кошти бюджету Київської області. ФОТО

Закупівлю робіт виграло ТОВ «ШБУ-50». Договір із товариством Департамент регіонального розвитку підписав  у червні 2021 р. Сума контракту складає 9 млн 998 тис. 357 грн. 

А п’ятьма місяцями раніше – на початку лютого, задля будівництва провулку виконком схвалив видалення 22-х дерев різних порід.

Для будівництва провулку імені Івана Сокура зріжуть 22 дерева

У липні зрізали дерева і розпочали проводити земляні роботи з облаштування комунікацій. Проте їх не завершили.

Як повідомив журналістам «Трибуни» виконроб ТОВ «ШБУ-50» Олександр, вони готові були приступити до виконання своїх робіт ще влітку, проте забудовник житлового комплексу Madison Gardens на майбутній дорозі провулку розпочав прокладати комунікації.

будівництво провулку Сокура будівництво провулку Сокура

Підрядники очікували завершення цих робіт, і відучора приступили до виконання своїх зобов’язань за договором. Наразі трактори утрамбовують піском та глиною частину дороги, де відбувалося прокладання труб, готують «корито» дороги, а вже завтра працюватимуть над облаштуванням основи дороги і прокладанням бортового каменю. Усі роботи мають завершити до 31 грудня 2021 р.

будівництво провулку Сокура

будівництво провулку Сокура

Дорога пролягає під житловим комплексом Madison Gardens, що має незабаром відкритися. Його будує ТОВ «Будівельна компанія «Майстербуд».

ЖК «Madison Gardens»: будівництво відбувається з численними порушеннями, – прокуратура Київщини. Ніяких порушень немає, – броварські чиновники

будівництво провулку Сокура

комплекс Madison Gardens

Нагадаємо, в листопаді 2017 року депутати підтримали рішення про створення в Броварах нового провулка і найменування його на честь Івана Сокура. В основу назви для нової дороги лягло рішення комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків.

У Броварах з’явиться новий провулок та затвердять «старі» назви вулиць

Іван Сокур – головний лікар Броварської центральної районної лікарні в період 1982-2008 років, який має звання Заслуженого лікаря України, Почесного громадянина міста Бровари (2001 р.), удостоєний орденів «Знак пошани», «За заслуги» ІІ та ІІІ ступенів, княгині Ольги ІІ ступеню. Помер у 2009 році.

Читайте також

  1. Депутати не підтримали кредитування добудови початкової школи № 10 та вул. Симоненка
  2. Встановлення пам’ятного знаку почесному броварчанину Іванові Сокуру перенесли на невизначений термін
  3. Недобудованій початковій школі № 10 схвалено статут та штатний розпис
Поділіться.

Залиште відповідь