У Броварах відбудеться кастинг до місцевої команди «Ліга сміху»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах може з’явитися місцева команда, яка представлятиме наше місто в телевізійному проєкті «Ліга сміху». Організатори та учасники професійної команди «Лукас» із Кременчука проведуть кастинг для всіх охочих. Про це «Трибуні-Броварів» повідомила керівниця мистецького простору «Пектораль» Інна Савченко.

«Цьогоріч в Одесі  проходитиме відбірковий тур телепроєкту, тому організатори вирішили створити броварську команду, яка зможе поїхати до столиці сміху, аби позмагатися за звання достойних виступати з кращими українськими командами «Ліги сміху», – розповідає Інна Савченко.

Допомагати провести кастинг у Броварах із радістю погодилась професійна команда, яка декілька років блискуче виступала на сцені «Ліги сміху» – «Лукас» (Кременчук), зазначає керівниця Пекторалі.

Щоб узяти участь у кастингу, потрібно лише заповнити анкету за ЦИМ посиланням.

Що готувати на кастинг

Зі слів Інни Савченко, кастинг відбуватиметься в довільній формі.

«Можна просто розповісти про себе. Є такі люди, які про себе можуть розповісти, що від сміху зі стільця можна впасти. Тобто кастинг із учасниками  проходитиме в довільній формі», – підкреслює очільниця Пекторалі.

Також до участі запрошують креативних людей із почуттям гумору, які можуть писати сценарії.

Організатори, яким є мистецький простір «Пектораль» у співпраці з відділом сім‘ї та молоді і командою «Лукас», мають зібрати ту броварську команду, яка поїде в Одесу на відбірковий тур.

Про час і місце кастингу учасникам, які заповнять анкети, обіцяють повідомити згодом особисто.

Про деталі броварського кастингу можна дізнатися за телефонами: 095-352-07-97 або 7-22-07.

«Ліга сміху» – український фестиваль гумору. Виробництво здійснює «Студія Квартал-95», якою раніше керував чинний президент Володимир Зеленський. Передачі виходять на телеканалі «1+1». Керівниця «Пекторалі» Інна Савченко є попередньою очільницею відділу культури Броварської міської ради. Пішла з посади зі скандалом через банер із зображенням карти України без Криму.

Читайте також

  1. День сміху: розіграші та жарти в умовах карантину

  2. Перше квітня — брехня всесвітня. Як у світі відзначають День сміху

  3. «Броварська ліга сміху»: Багмут пропонує «увімкнути» гумор

Поділіться.

Залиште відповідь