У броварському манежі відкриють центр масової вакцинації проти COVID-19

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже цих суботи та неділі в легкоатлетичному манежі на вул. Гагаріна, 30, що неподалік від зупинки «Стадіон», розпочне роботу центр масової вакцинації. Охочі зможуть там імунізуватися проти COVID-19 китайською вакциною CoronaVac. Про це розповіли в керівництві первинної медицини Броварської ОТГ та в Київоблдержадміністрації.

Як повідомили сьогодні в КОДА,  вже найближчими вихідними на Київщині розпочнуть роботу два центри масової вакцинації. Їх розмістять у Броварах та Білій Церкві. Центри працюватимуть лише по суботах і неділях. Нагадаємо, за таким самим принципом здійснюють вакцинацію в Міжнародному виставковому центрі в Києві, на станції метро «Лівобережна», а також в інших містах України.

У Броварській ОТГ з’явилася різна вакцина проти COVID-19. Кого щепитимуть

У Київоблдержадміністрації зазначили, що в центрах масової вакцинації зможуть отримати щеплення громадяни, які записалися до листа очікування імунізації проти COVID-19 у додатку чи через сайт Дія або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я.

Щеплення відбуватиметься тільки для тих людей, кого на вакцинацію попередньо запросили телефонним дзвінком. Пріоритет надаватиметься людям похилого віку.

Колотимуть китайський CoronaVac

Водночас, зі слів керівника броварської первинної медицини Ігоря Кравцова, у центрі масової вакцинації на «Стадіоні» щеплення зможе отримати і ширше коло охочих. Центр працюватиме довше, ніж столичний – з 8:00 до 20:00. Докладнішу інформацію обіцяють оприлюднити згодом.

стадіон, манеж, церква

Легкоатлетичний манеж (по центру ліворуч) стоїть між стадіоном і стоянкою авто біля храму Покрови Пресвятої Богородиці

Пацієнтам колотимуть китайський CoronaVac. Наразі зарезервували під вакцинацію 2000 доз, вказує керівник броварської «первинки». За результатами активності та кількості охочих вакцинуватися вирішать, чи працюватиме такий центр і надалі.

Імунізація в таких центрах відбуватиметься із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог, розповідають у Київоблдержадміністрації. У них передбачені місця для внесення даних, проведення щеплення й очікування після нього.

Як ідеться в повідомленні КОДА, більше про вакцинацію проти COVID-19 можна дізнатися:

Читайте також

  1. Кабмін пом’якшив карантин. Що дозволено та за яких умов
  2. Броварська ОТГ отримала 1000 доз вакцини CoronaVac. Кого щепитимуть та де
  3. Вакцини, щеплення якими гарантують COVID-сертифікат
Поділіться.

Залиште відповідь