6 травня депутатів Броварської міської ради кличуть на позачергову сесію

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутатів Броварської міської ради кличуть 6 травня на 26-ту позачергову сесію. Засідання відбудеться о 12 год. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднено  на сторінці Броварської міської ради у Фейсбуці.

На сесію міської ради виноситься такий перелік питань:

 1. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Броварської міської територіальної громади технічного переоснащення очисних споруд господарсько-побутової каналізації с. Княжичі.
 2.  Про безоплатне прийняття в комунальну власність Броварської міської ТГ зовнішніх інженерних мереж об’єкта «Будівництво 301-квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями соціально-культурної сфери на вул. Петлюри Симона, 21-Б в м.Бровари».
 3. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Броварської міської ТГ зовнішніх інженерних мереж об’єкта «Будівництво житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями на території 5 мікрорайону IV житлового району на вул. Київській в м. Бровари».
 4. Про надання дозволу на списання комунального майна Броварської міської територіальної громади.
 5. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення ринкової (оціночної) вартості комунального майна Броварської міської ТГ для цілей оренди та приватизації.
 6. Про внесення змін до Програми визначення ринкової (оціночної) вартості комунального майна Броварської міської ТГ для цілей оренди та приватизації на 2022-2026 роки.
 7. Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у місцевому бюджеті для надання підтримки за кредитами, отриманими позичальниками – мешканцями Броварської міської ТГ на 2022-2042 роки в банках, на будівництво (придбання) житла.
 8. Про внесення змін у Додаток 1 до Програми будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально-культурного призначення Броварської міської територіальної громади на 2019-2023 роки.
 9. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Броварської міської ТГ на 2021-2026 роки.
 10. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Бровари-Благоустрій» та затвердження його в новій редакції.
 11. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів Броварської міської ради на 2018-2022 роки.
 12. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ надання адміністративних послуг Центру обслуговування «Прозорий офіс» виконавчого комітету Броварської міської ради в новій редакції.
 13. Про внесення змін до програми «З турботою про кожного» на 2021- 2023 роки.
 14. Про внесення змін до Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції/операції Об`єднаних сил, їх сім’ям, постраждалим учасникам Революції Гідності, бійцям добровольцям АТО та борцям за незалежність України у XX столітті на 2022-2026 роки.
 15. Про внесення змін до Програми заходів із організації територіальної оборони в Броварській міській територіальній громаді на 2022 рік.
 16. Про продовження дії договору про встановлення безоплатного особистого строкового сервітуту.
 17. Про відтермінування дії рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області від 03.02.2022 № 656-22-08 на період дії воєнного стану в Україні.
 18. Про затвердження Переліку вулиць та провулків міста Бровари, які перейменовуються.
 19. Про затвердження звіту про виконання бюджету Броварської міської ТГ за І квартал 2022 року.
 20. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 23.12.2021 року № 628-19-08 «Про бюджет Броварської міської територіальної громади на 2022 рік» та додатків 1, 2, 3, 5, 7.

Читайте також

 1. Перейменування вулиць у Броварах: вул. Гагаріна – Героїв України, вул. Короленка – Чорних Запорожців: ПОВНИЙ СПИСОК
 2. Ігор Сапожко про те, як підбирали нові назви для броварських вулиць та очікування на пропозиції громади
 3. Верховна Рада дозволила теробороні виконувати завдання в районах ведення бойових дій
 4. Підприємець із Броварів вимушено відкрив філію фірми на Івано-Франківщині
 5. Три дитячі садочки в Броварах відновлять роботу з наступного тижня
 6. У Броварській лікарні робитимуть операції на судинах серця, шиї, голови та кінцівок
 7. У Броварах стихійних торговців об’єднають в одному місці
Поділіться.

Залиште відповідь