Close Menu
Трибуна – Бровари
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    Останні:
    • Технічний паспорт на будинок: що це таке, коли його оформлювати та які документи потрібні
    • Повернувся додому на щиті майже через 9 місяців: у Броварах провели в останню путь Захисника Олександра Копицю
    • «Був справжнім патріотом»: у Броварах попрощались із полеглим Захисником Олександром Іваницьким
    • Війна забрала життя Захисника з Требухова Михайла Ковтонюка
    • Навіки в строю: Броварська громада провела в останню путь Захисника Ельчина Мурадова
    • Штраф за паркування на місці для водіїв з інвалідністю: актуальні правила та розмір санкцій
    • Броварська громада знову зазнала болючої втрати. У селі Княжичі в останню путь провели військовослужбовця Національної гвардії України Дениса Мягконосова
    • У Требухові попрощались із померлим Захисником Олександром Червяком
    Середа, 24 Червня
    Facebook Telegram Instagram YouTube X (Twitter)
    Трибуна – Бровари
    • Головна
    • Новини
      1. Події
      2. COVID-19
      3. Вибори-2020/21
      4. Відео
      5. Події
      6. Актуально
      7. Репортажі
      8. Цікаве
      9. Люди
      10. Повідомити новину
      Рекомендовані

      Судові повістки українці отримуватимуть у Viber

      Автор: Андрій Захарченко04.02.2023
      Останні

      Технічний паспорт на будинок: що це таке, коли його оформлювати та які документи потрібні

      Автор: Андрій Захарченко23.06.2026

      Штраф за паркування на місці для водіїв з інвалідністю: актуальні правила та розмір санкцій

      Автор: Андрій Захарченко22.06.2026

      Бровари: історія вулиці Руслана Попова

      Автор: Попова Тамара18.06.2026
    • Війна

      «Саша професійно літав на всіх типах БпЛА і не повертався з виходів без результатів»: у Броварах попрощались із загиблим Захисником Олександром Мишком

      22.06.2026

      «Його називали ніжно «Колясик»»: у Броварах попрощались із загиблим Захисником Миколою Куксою

      02.06.2026

      «Я молила в Бога для тебе, синку, не таку долю»: у Броварах попрощались із загиблим Захисником Олександром Марченком

      01.06.2026

      Зробити меморіал полеглих Захисників на сайті Броварів живим і людяним – вимога  небайдужих: «Трибуна» вже створила народний меморіал

      29.04.2026

      «Щоб світ бачив, щоб ніхто ніколи не зміг заперечити цей жах»: до річниці звільнення Броварщини

      01.04.2026
    • Події

      Смертельна ДТП у Броварах: на Вітерці загинула 41-річна жінка

      04.03.2026

      У селах Літки і Гоголів під час пожежі загинули люди

      02.03.2026

      ЖОДНОГО працюючого легального сміттєзвалища на Броварщині НЕМА: броварське сміття вивозять втридорога

      29.07.2025

      У Броварах 25-річний хлопець випав із багатоповерхівки: при ньому була передсмертна записка

      16.07.2025

      Кримінальна справа Майбоженка: покарання – штраф у 34 тис.грн? Прокуратура заявила про відвід судді через сумніви в об’єктивності суду

      26.12.2024
    • Блоги

      Які студенти отримають відстрочку та як воно буде – роз’яснення адвоката

      19.09.2023

      Чи обов’язковий військовий облік жінок із 1 жовтня 2023 року, – пояснення адвоката

      06.09.2023

      Шокуючі зміни: нові повноваження двірників і поліції. БЛОГ

      18.08.2023

      Живете в цивільному шлюбі – чекайте проблем, – адвокат

      10.08.2023

      Правда про заповіт або ТОП-5 міфів

      19.07.2023
    • Анонси

      Україна офіційно отримала трансляторів Євро-2024

      20.04.2024

      Плюс 4 ділянки: у Броварах побільшає офіційних паркомісць

      26.02.2024

      Будівництво в Броварах на вул. Москаленка, 2-В: непрості стосунки забудовника і людей добігли свого фіналу

      26.01.2024

      Благодійний матч Game4Ukraine за участі Андрія Шевченка та Олександра Зінченка. Коли та де дивитися

      04.08.2023

      На підтримку пораненого броварчанина проведуть футбольний турнір

      30.03.2023
    • Промо
      • Політична реклама
    • Реклама на сайті
    • Про нас
      • Про нас
      • Наша команда
      • Вакансії
      • Контакти
    • Книга пам’яті
    Трибуна – Бровари
    Ви тут:Головна » Новини » Новини » У Броварах змінять детальний план Нового Масиву і Радіостанції. Що заплановано побудувати?
    Медісон Ґарденс

    У Броварах змінять детальний план Нового Масиву і Радіостанції. Що заплановано побудувати?

    0
    Автор: Дмитро Карпій Опубліковано: 22.09.2021 Новини
    Поширити
    Facebook Twitter Telegram WhatsApp

    Рада Броварської громади під час учорашньої сесії схвалила проєкт рішення щодо внесення змін у документ «Детальний план території IV житлового району. І етап.  Схема планування території». Чиновники пояснюють зміни потребами часу: необхідністю облаштувати парк, вулицю, житлову забудову із садочками. Проти виступили жителі одноповерхівок Радіостанції через заплановану забудову їхньої території та Держспецзв’язок, який має намір збудувати житло для бійців АТО / ООС.

    Як розповідають чиновники від управління містобудування та архітектури, метою ухваленого рішення є приведення у відповідність до потреб громади функціонально-планувальної організації території IV житлового району до фактичного використання частин території та проєктних рішень.

    Досягнення результатів можливе лише через внесення змін до наявної затвердженої містобудівної документації з дотриманням вимог містобудівного законодавства, в тому числі й проведення процедури стратегічної екологічної оцінки, як документа державного планування.

    ДПТ

    Які пропонують зміни

    Під час засідання постійної депутатської комісії із земельних питань 16 вересня керівниця управління Світлана Батинчук перерахувала, які саме зміни заплановано:

    • зафіксувати збільшення скверу «Соснового» (зазначимо, парк «Сосновий» створили на частині лісу біля перехрестя вулиць Василя Симоненка та В’ячеслава Чорновола, але значну ділянку зеленої зони віддали під будівництво житлового комплексу «Крона Парк»);
    • створення паркової зони на території Держспецзв’язку – ділянка площею 6,5 га – відповідно до підтриманої петиції та рішення виконкому від 2018 року;
    • влаштування вул. Стефаника, яка на сьогоднішній день уже склалася як чинний проїзд;
    • нове положення садочків і житлової забудови (нагадаємо, під приводом вирішення проблем інвесторів ЖК «Діамант», влада віддала під забудову житловими будівлями ділянку, призначену для садочка, але пообіцяла відкрити там «вбудований» садок і зарезервувати ще дві ділянки під заклади дошкільної освіти).

    Відповідаючи на запитання жителів будинків Радіостанції на вул. Київській, 225, Світлана Батинчук розповіла: територія підпадає в зону багатоповерхової забудови та загальноосвітнього закладу. Така відповідь не сподобалася жителям Радіостанції.

    земельна комісія
    Група жителів Радіостанції під час засідання “земельної” комісії 16 вересня
    Хто проти і чому

    Як розповіла представниця місцевого органу самоорганізації населення Оксана Данілова, наразі на території є 15 будинків, де живуть родини співробітників Радіопередавального центру. Вони мають усі необхідні умови і не хочуть втрачати своє житло.

    Проти змін і під час «земельної» комісії, і під час сесії також виступив представник Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Володимир Мокренко. Він наголосив, що міська влада поза законом намагається змінити план цієї території.

    Володимир Мокренко
    Володимир Мокренко

    У Держспецзв’язку вказують, що їхнє відомство оголосило конкурс на будівництво багатоповерхівок для військовослужбовців, у тому числі АТО й ООС, у Броварах.

    «Відповідне рішення міської ради є неправомірним, оскільки питання, яке можуть розглядати депутати, стосується чітко земель комунальної власності. Ділянка Держспецзв’язку є землею державної власності, тому жодних рішень стосовно цієї ділянки міська рада ухвалювати не може, адже це порушує норми Земельного кодексу України», – зазначив голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь.

    Читайте також: #Фотоісторія. Броварська «рілля» VS бетонні джунглі 

    В адміністрації Держспецзв’язку зазначають, що перед голосуванням депутатів звернулися до Офісу Генерального прокурора, де отримали роз’яснення, що ухваленя будь-яких рішень щодо цієї ділянки є перевищенням службових повноважень депутатів міської ради.

    Володимир Мокренко під час засідання сесії ради Броварської громади наголосив, що через ухвалення рішення Держспецзв’язок понесе збитки на 93 млн грн. Водночас на сьогодні ділянка готова під забудову. З її допомогою планують закрити квартирну чергу.

    Володимир Мокренко і Сергій Батюк
    Дискусія щодо долі детального плану під час сесії 21 вересня

    Володимир Мокренко також зауважив, що раніше Держспецзв’язок передавав місту свої землі, однак влада використала їх під забудову житловими комплексами, як от ЖК «Зелений квартал».

    Попереду – тривала процедура

    Світлана Батинчук звернула увагу, що нинішнє рішення – це лише початок процедури змін до детального плану території. Попереду – розроблення проєкту та громадські обговорення.

    Світлана Батинчук
    Світлана Батинчук

    На фінансування робіт із розроблення містобудівної документації на місцевому рівні – детального плану території – програмою розроблення містобудівної документації на 2021 рік передбачено фінансування робіт в розмірі 450,0 тис. грн, зауважують чиновники громади.

    Проєкт рішення в цілому підтримали 30 депутатів. Утрималися 5 – представники опозиційних «Голосу», «За майбутнього!» та Богдана Драч із ЄС. Марія Островерха з УДАРу – не голосувала.

    Читайте також

    1. Генеральні плани Требухову та Переможцю розроблятимуть за кошти Броварської територіальної громади
    2. У Броварах на Інтернаті з’явиться ще одне АТБ. ФОТО
    3. Для будівництва вул. Симоненка зріжуть 42 дерева
    голосування Держспецзв'язок детальний план ДПТ зміни містобудування сесія
    Залиште відповідь Скасувати відповідь

    Останні новини

    Технічний паспорт на будинок: що це таке, коли його оформлювати та які документи потрібні

    Автор: Андрій Захарченко23.06.2026

    Повернувся додому на щиті майже через 9 місяців: у Броварах провели в останню путь Захисника Олександра Копицю

    Автор: Попова Тамара23.06.2026

    «Був справжнім патріотом»: у Броварах попрощались із полеглим Захисником Олександром Іваницьким

    Автор: Попова Тамара23.06.2026

    Війна забрала життя Захисника з Требухова Михайла Ковтонюка

    Автор: Трибуна Бровари23.06.2026

    Навіки в строю: Броварська громада провела в останню путь Захисника Ельчина Мурадова

    Автор: Трибуна Бровари23.06.2026

    Штраф за паркування на місці для водіїв з інвалідністю: актуальні правила та розмір санкцій

    Автор: Андрій Захарченко22.06.2026

    Броварська громада знову зазнала болючої втрати. У селі Княжичі в останню путь провели військовослужбовця Національної гвардії України Дениса Мягконосова

    Автор: Трибуна Бровари22.06.2026

    У Требухові попрощались із померлим Захисником Олександром Червяком

    Автор: Трибуна Бровари22.06.2026

    «Саша професійно літав на всіх типах БпЛА і не повертався з виходів без результатів»: у Броварах попрощались із загиблим Захисником Олександром Мишком

    Автор: Трибуна Бровари22.06.2026

    Бровари: історія вулиці Руслана Попова

    Автор: Попова Тамара18.06.2026
    Про нас:

    © 2023 Інформаційна агенція «Трибуна-Бровари» – інформаційно-аналітичне інтернет-видання. Актуальні та достовірні новини Броварів, Київщини та України. Всі права захищені. Копіювання матеріалів сайту дозволено лише за умови згоди автора та прямого гіперпосилання на джерело.

    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Telegram
    Останні новини:

    Технічний паспорт на будинок: що це таке, коли його оформлювати та які документи потрібні

    Автор: Андрій Захарченко23.06.2026

    Повернувся додому на щиті майже через 9 місяців: у Броварах провели в останню путь Захисника Олександра Копицю

    Автор: Попова Тамара23.06.2026

    «Був справжнім патріотом»: у Броварах попрощались із полеглим Захисником Олександром Іваницьким

    Автор: Попова Тамара23.06.2026
    Посилання:
    • Новини
    • COVID-19
    • Вибори-2020/21
    • Події
    • Відео
    • Актуально
    • Політична реклама
    • Цікаве
    • Анонси
    • Facebook
    • Instagram
    • YouTube
    © 2021 Трибуна-Бровари. Всі права застережено.                    
    • Про нас
    • Реклама
    • Контакти
    • Політика
    • Мапа сайту
    • AMP (Мобільна версія)
    © 2023 Трибуна-Бровари. Всі права застережено.                    
    • Про нас
    • Реклама
    • Контакти
    • Політика
    • Мапа сайту
    • AMP (Мобільна версія)

    Введіть вище і натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc для скасування.

    Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті.

    Ви можете дізнатися більше про те, які файли cookie ми використовуємо, або вимкнути їх у налаштуваннях.

    Трибуна - Бровари
    За підтримки  GDPR Cookie Compliance
    Огляд конфіденційності

    Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли надати вам найкращий користувацький досвід. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері і виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш сайт, і допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи сайту ви вважаєте найбільш цікавими і корисними.

    Суворо необхідні файли cookie

    Суворо необхідні файли cookie повинні бути завжди ввімкнені, щоб ми могли зберігати ваші налаштування для файлів cookie.

    Якщо ви вимкнете цей файл cookie, ми не зможемо зберегти ваші налаштування. Це означає, що кожного разу, коли ви відвідуєте цей сайт, вам потрібно буде знову вмикати або вимикати файли cookie.

    Сторонні файли cookie

    Цей веб-сайт використовує Google Analytics для збору анонімної інформації, такої як кількість відвідувачів сайту та найпопулярніші сторінки.

    Увімкнення цього файлу cookie допомагає нам покращити наш веб-сайт.

    Будь ласка, спочатку увімкніть строго необхідні файли cookie, щоб ми могли зберегти ваші налаштування!

    Політика щодо файлів cookie

    Більше інформації про нашу Політику Конфіденційності