Хто і на що отримав кошти: підсумки 11-ї сесії ради Броварської громади

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора, 26 серпня, відбулася сесія ради Броварської громади, під час якої з місцевого бюджету  виділили кошти на низку робіт і потреб. Зокрема, гроші підуть на будівництво та реконструкцію закладів освіти, доріжок, побудову зливової каналізації, ліквідацію комунпідприємства, виплати борцям за Україну тощо.

Школи і садочки

Найбільше коштів серед закладів освіти піде на будівництво молодшої ланки школи № 10. Шляхом розподілу вільних залишків кредиту Ощадбанку та перерозподілу асигнувань між заходами, на будівництво виділяють додатково 14,668 млн грн.

нова школа

Проєкт молодшої ланки 10-ї  школи

Натомість на проєктно-кошторисну документацію для капремонту санітарно-гігієнічних приміщень садочка «Теремки», актової зали та спортзалу школи № 5 загалом додали 3,5 млн грн. Ще 200 тис. грн – на проєкт для капремонту конструктивних елементів будівлі садочку «Барвінок».

Будинки та дороги

Загалом на потреби вулично-шляхової мережі додали 7 млн грн, із яких найбільше – 4,1 млн грн – піде на капремонт міжбудинкових проїздів на вул. Симона Петлюри, 23-А, 23-Б, а також проїзд на бульв. Незалежності, 12. Іще 1,5 млн грн виділяють на капремонт вул. Княжицької.

За результатами розгляду петиції щодо облаштування тротуару з парної сторони на вул. В’ячеслава Чорновола (від вул. Василя Симоненка до вул. Павла Чубинського), яка набрала необхідну кількість голосів, раніше вже розробили проєкт. Тепер на робити виділили 500 тис. грн.

Вул. Чорновола - перехрестя із Симоненка

Перехрестя вулиць Чорновола та Симоненка

У межах програми підтримки ОСББ і ЖБК на капремонт конструктивних елементів фундаменту та вимощення будинку на вул. Михайла Грушевського, 17-Б додали 1,102 млн грн. Тож загальний обсяг коштів у межах програми становитиме 9,865 млн грн.

Читайте також: Підтримка ОСББ і ЖБК: як розподілять додаткові 3,5 млн грн

Окрім іншого, на обстеження будинку на вул. Київській, 261 витратять 2,05 млн грн. Ідеться про експертизу. Ще 30 тис. грн – на адвокатські послуги.

Зливова каналізація

На фінансування будівництва зливової каналізації на перехресті вулиць Зазимський шлях і Павла Полуботка в 2021 році додали 2,688 млн грн. Місяць тому на цей об’єкт збільшили бюджет до 2 млн грн. Відучора, з 26 серпня, на перехресті запланували перекрити рух для початку робіт.

Дитячі майданчики

«Бюджетна» комісія, як і «комунальна», схвалила виділення 400 тис. грн на проєкти на капремонти дитячого і спортивного майданчиків у дворі будинку на вул. Гагаріна, 27. Кожен із майданчиків «забере» порівну грошей – по 200 тис. грн.

дитмайданчик

Дитячий майданчик на вул. Гагаріна, 27. Фото – Ірина Ющенко, © «Трибуна-Бровари»

Ліквідація та підтримка комунпідприємств

Для ліквідації КП «Добробут» у Княжичах виділять 164 тис. грн. Як зазначили чиновники під час засідання, кошти підуть на виплати заробітних плат.

На підтримку КП «Броваритепловодоенергія» у межах відповідної програми перерахують 11,7 млн грн. Гроші, зі слів чиновників, підуть на оплату за отримані газ і воду. Окрім того, отримає кошти і СКП «Броварська ритуальна служба» – 300 тис. грн.

Виплати борцям за Україну

Сесія також погодилася надати виплати борцям за незалежність – по 1 тис. грн. Відповідна програма громади має бути розширена також на тих, хто боровся за Україну в XX ст. Загальний обсяг фінансування збільшили на 620 тис. грн – до 1,5 млн грн.

Читайте також: Програму підтримки учасників АТО розширять на борців за незалежність України XX ст.

Щоправда, як пояснив раніше доповідач, радник міського голови з питань АТО Віталій Корнет, на цьому етапі виплати отримають лише бійці АТО / ООС. Після внесення змін допомогу та пільги в межах програми отримуватимуть і нові категорії. Наразі таких нарахували близько 13 осіб.

Учасники Народного руху України за перебудову в Броварах

Підтримка лікарні

Також під час сесії депутатам запропонували затвердити звіт медзакладу за 2020 рік. Під час «бюджетної» комісії підняли питання нинішнього недофінансування і затримок виплат. Нагадаємо, лікарню фінансують 5 громад колишнього Броварського району, а також НСЗУ.

Зі слів заступниці директора медичного закладу Тетяни Щербак, наразі вдалося добитися грошей для можливості виплати авансу працівникам. Повністю виділила кошти лише Калинівська громада.

Інше

Окрім того, сесія також схвалила перехід харчування в школах не пільгових категорій дітей 1 – 4 класів на співфінансування з батьками. Також обранці затвердили створення нового відділу в Прозорому офісі, який матиме повноваження реєструвати шлюб, народження і смерть.

На демонтаж залишків згорілого даху на вул. Гагаріна, 11 та покриття його руберойдом, депутати на сесії виділили 440 тис. грн. Про такі зміни не було відомо навіть у переддень сесії. На погоджувальній раді міський голова обіцяв провести окремо позачергову сесію з цього питання.
Нагадаємо, масштабна пожежа сталася минулої п’ятниці. Мешканцям повертають доступ до комунікацій поступово. Дах, який горів по всій площі, зі слів чиновників, уже розчищений, його покрили руберойдом. Наступним кроком буде розроблення проєкту будівництва даху.

Головне фото – Час-дій

Читайте також

  1. Підприємець хоче купити в броварської громади покращену ним «будку для двірників»
  2. Як працюватимуть банки під час святкових вихідних у серпні та жовтні
  3. Дофінансування комунпідприємств і кримінал Сапожка – прощальна сесія міськради
Поділіться.

Залиште відповідь